Súkromná materská škola v Čachticiach

Kedy je najvhodnejší čas umiestniť Vaše dieťa do materskej školy? Ako zistíte, či je na to zrelé? Ako si vybrať tú správnu materskú školu? Otázkami podobného typu sa skôr či neskôr stretne každý z nás, preto je vhodné, aby ste boli na túto situáciu vopred pripravení a včas vedeli, ako zareagovať.


OZNAMY

Riaditeľka Súkromnej materskej školy oznamuje, že škola prechádza do zelenej fázy. Prevádzka školy začína v utorok 3.11.2020.


Oznam
Oznam


Vitajte na stránkach Súkromnej materskej školy v Čachticiach!

Nástup Vášho dieťaťa do materskej školy môže byť často stresujúcim zážitkom tak pre rodiča, ako aj pre samotného potomka. Zo strany rodiča sa preto vyžaduje detailná príprava a zorganizovanie času tak, aby dieťa pociťovalo iba minimálne zmeny a z domu odchádzalo v maximálnej duševnej pohode.
O to plynulejší bude pre dieťa priebeh nástupu do materskej školy a priebeh privyknutia na nové prostredie.  

 

Je všeobecne známe, že dieťa je pripravené na nástup na predprimárne vzdelávanie po dosiahnutí tretieho roku života. Dozrievanie však prebieha u každého dieťaťa individuálne, preto je nutné zvážiť situáciu a objektívne zhodnotiť, či je dieťa schopné tráviť celodenný pobyt v prostredí cudzích ľudí.
V prípade, že neviete situáciu objektívne zhodnotiť alebo si nie ste istí správnosťou Vášho rozhodnutia, odporúča sa navštíviť psychológa a požiadať o zhodnotenie problému a prípadné rady, ako postupovať ďalej.

 

Súkromná materská škola so sídlom V Čachticiach ponúka program predprimárneho vzdelávania pre deti v predškolskom veku z Čachtíc a okolia.

Profesionálne zaškolený personál sa postará o individuálny prístup ku každému dieťaťu, pripraví dieťa na ďalšie vzdelávanie a pomôže mu zaradiť sa do kolektívu a naučiť sa spolupracovať. 

 

Súčasťou našej výchovno-vzdelávacej činnosti pre deti predškolského veku je školský vzdelávací program Macko Škôlkár. Organizujeme taktiež prázdninové projekty typu Dobrodružné leto, prípadne dobrovoľné krúžky, akými sú hra na flaute, krúžok anglického jazyka alebo tanečný krúžok.

 

Naša materská škola ponúka Vašim deťom priestor pre vzdelávanie už od roku 1994 a počas tejto doby sa nám podarilo nadviazať priateľské a ústretové vzťahy s rodinnými príslušníkmi, čoho dôkazom sú početné rodinné a školské akcie a projekty, ktoré sa tešia veľkému záujmu a úspechu.

materská škola Čachtice - škôlka v Čachticiach

Navštívte materskú školu
v Čachticiach:

Pondelok - piatok:
06.00 - 16.30

Sobota a Nedeľa: Zatvorené

súkromná_materská_škola_Čachtice - predškolská príprava

Súkromná materská škola Čahctice n.o.

Adresa: Malinovského 882, 916 21 Čachtice
Tel.: 032/778 71 28
E-mail: jurigova3@post.sk
www.sukromnamaterskaskola-cachtice.sk

Chcete vedieť o materskej škole v Čachticiach viac? Napíšte nám.

  Polia označené * sú povinné
  Vaše meno:
  Tel. číslo:
*  E-mail:
  Adresa:
  Meno a vek dieťaťa:
*  Otázky / Požiadavky:
   
Súhlas so spracovaním osobných údajov na účely priameho marketingu ?

Predprimárne vzdelávanie

Ak máte záujem zapísať Vaše dieťa do nášho predprimárneho vzdelávacieho zariadenia, neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes na vyššie uvedenom telefónnom čísle, prípadne priamo navštívte našu materskú školu v Čachticiach na nižšie uvedenej adrese. 

Ceny stravného sa v našom zariadení pohybujú vo výške 1,12 € na deň, cena školného je 8,30 € mesačne.

Zápis detí na ďalší školský rok prebieha v mesiaci marec.

materská škola Čachtice - nástup do materskej školy

Súkromná materská škola v Čachticiach: